Aktualności

100 lat Pani Elżbiety

22.06.2026 r.

100. urodziny obchodziła kilka dni temu Pani Elżbieta Szwarc, od urodzenia związana z Tarnowskimi Górami. Życzenia w imieniu Tarnogórzan złożyli jej goście: zastępca burmistrza Bartosz Skawiński oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich Aleksandry Łuczak.

Pani Elżbieta ma dwóch synów i córkę, która opiekuje się Jubilatką, oraz jedną wnuczkę.

Była krawcową, pracowała też w Faserze. Lubiła prace ręczne, szydełkowanie i prace w przydomowym ogródku.

Co poleca na dobre zdrowie, kondycję i pogodę ducha? – Miód i czosnek – uśmiecha się Pani Elżbieta.

Pani Elżbieto, wielu, wielu lat życia w dobrym zdrowiu! 😊 😊

Ikona aplikacji Karta mieszkańca Tarnowskie Góry

Karta mieszkańca Tarnowskie Góry

Pobierz aplikację i skorzystaj z wyjątkowych benefitów